Центр здоровя і краси "РІО" пропонує Вам відпочинок  для душі та тіла.
Тут можна попаритись у фінській бані або в    класичних римських  термах, а потім поплавати в басейні. Якщо баню Вам не рекомендують лікарі, то вас чекають в інфрачервоній сауні.

 

 

 

„Центр Краси та Здоров’я РІО” розташувався в тихому “спальному” районі міста Львова. Зовні він наче нічим не відрізняється від інших закладів такого ж напрямку, але заглянь у гості, - і відразу ж відчуєш дивне - серед дизайну сучасного європейського стилю, прикрашеного великою кількістю лампочок, арочок та колон, - ти якось дивно почуваєшся спокійно і затишно, як у дома. І люди тут працюють привітні, лагідні і дуже щирі. І кожен з них - професіонал в індустріі краси. Тому корисна порада в поєднані з вміннями та навичками задовольнять навіть найвибагливішого клієнта.

Враховуючи особливості шкіри та віку, спеціалісти Центру порадять цілий комплекс процедур - від простих до найсучасніших апаратних методик для обличчя та тіла, який невдовзі допоможе тобі почуватися впевнено. Але кожного неодмінно переконають, що справжня краса не відпускається в аптеці за рецептом, а починається зі справжнього здоров’я. У наш час фізична привабливість цінується дуже високо, тому, за Вашою згодою та з урахуванням фізичних можливостей, Вам запропонують вправи для тіла та душі, проведуть кілька занять з самомасажу та основ косметології.
А для тих, хто віддає перевагу рукам професіоналів – ласкаво запрошуємо в світ масажного мистецтва, аромотерапії та спа-процедур для тіла та обличчя.

В „Центрі краси та здоров’я
РІО” можете відвідати інфрачервону,фінську,римську сауну – наодинці, чи у двох, але все одно, не зможете відмовитись від чашечки духмяного чаю. А потім – теплий душ, масаж і відчуваєте вдячність свого тіла.


Але пам’ятайте про силу гармонії позитивних налаштовувань та думок. Адже краса означає не лише чистоту шкіри, а й глибину душі...

За роки своєї діяльності „Центр краси та здоров’я
РІО” набув багато клієнтів, що стали справжніми друзями, бо своїм головним кредом вважаємо довіру та людяність.