Інфрачервона сауна. 

Готовність інфрачервоної сауни до роботи, визначається ступенем розігрівання випромінювачів, а не температурою повітря усередині кабіни. Тому після включення сауни необхідно почекати 10 - 15 хвилин, щоб випромінювачі розігрілися до потрібної кондиції.

Не рекомендується приймати оздоровчі процедури в інфрачервоній сауні на голодний шлунок. Не менш ніж за 1,5 години до початку сеансу необхідно злегка перекусити. За півгодини до початку сеансу рекомендують випити 0,5 - 1 л. води, бажано мінеральної містить магній, залізо, натрій, марганець, калій. Споживання води до і після прийняття інфрачервоної сауни, необхідно, щоб компенсувати зневоднення організму. Соки, напої, що містять цукор для відшкодування втрат води пити не рекомендується.

Перед ухваленням інфрачервоної сауни, її слід добре провітрити. Найкраще починати сеанс з 45 С - це зменшує навантаження на організм. Після того, як в сауні температура для Вас стане найбільш приємною необхідно відкрити вентиляційну засувку. Регулювати температурний режим в інфрачервоній сауні під час сеансу можна за рахунок відкриття дверей. Прийняття гарячого душу перед сауною збільшує потовиділення. Перед сеансом не наносите лосьйони і крему на тіло.

У інфрачервоній сауні Вам вимагає 2-3 рушники. Одне стелить на сидінні, другим для зняття поту з тіла (на замітку: - вода робить сильний опір ІЧ - випромінювання), третє для витирання плям поту які можуть утворитися на стінках кабіни від зіткнення з тілом людини.

При простудних захворюваннях, збільшення тривалості сеансу, підвищує імунну систему.
Не забувайте про водний баланс вашого організму протягом всього сеансу. Також варто прия до уваги, що люди з високим рівнем в організмі важких металів, пестицидів, хімічних токсинів можуть мати труднощі з виділенням поту.

Для більш ефективного прогріву кісточок і ніг їх слід підняти. Якщо ви бажаєте прогріти якісь частини тіла більш глибоко, то необхідно розмістити їх, як можна ближче до інфрачервоні нагрівачі.

Після закінчення сеансу, рекомендується 3 - 5 хвилин спокійно посидіти і не робити ніяких різких рухів, тому що після виходу з інфрачервоної сауни підвищується циркуляція крові і потовиділення.

Кількість сеансів ухвалення інфрачервоної сауни не обмежена, однак варто врахувати, що найбільш оздоровчий і профілактичний результат мають не часті, а систематичні процедури. Якщо ви вирішили взяти повторний сеанс, зверніть увагу на своє самопочуття.

Для тих, хто застосовує інфрачервоні сауни з лікувальною метою, оптимальним вважається сеанс тривалістю 30 хвилин на день.

Після того як ви прийняли процедури, потрібно сходити в душ.