Центр Краси та Здоров'я РІО | Ріо Львів

Центр здоров"я і краси "РІО" розташований в тихому, спокійному і екологічно чистому районі м.Львова – Сихові. Тут можна попаритись в у фінській бані, або в класичних римських термах, а потім поплавати в басейні з протитечією. або окунутись в контрастний міні-басейн.

У нашому закладі ви можете придбати фірмові банні шапочки та чашки з логотипоп “Ріо” для себе чи у подарунок.

September 13th, 2019

Posted In:

Подарунковий сертифікат – це чудова можливість зробити приємний, корисний та цікавий подарунок – сюрприз для рідних чи друзів.

September 12th, 2019

Posted In:

Римська – це волога парна, де пар  прогрівається до температури 38-47 градусів, а вологість становить 95-100%. Для посилення ефекту пар насичуться ефірними оліями евкаліпту, м”яти та іншими ароматами. Сауна чудово зволожує шкіру, збагачує організм вологою та м”яко його прогріває.

September 12th, 2019

Posted In:

Фінська – це суха сауна, де температура прогрівається до 90-100 градусів, а вологість становить лише 5-10%. Тут температура тіла підвищується до 38-39 градусів, судини розширюються, активізується потовиділення, таким чином в організмі відбувається самоочищення. Фінська сауна-це чудовий засіб для боротьби зі стресом, для виведення з організму токсичних речовин, для зміцнення імунітету.

September 12th, 2019

Posted In:

Загар в турбо солярії в вважається менш шкідливим для шкіри, ніж природний. По-перше, “штучне сонце” не містить ультрафіолетових променів типу В, а значить не викликає опіки шкіри, а, по-друге, 20-хвилинний сеанс у вертикальний солярій по своєму ефекту рівний декільком годинам на пляжі.
По-друге, вертикальний турбо солярій – це потужний лікувальний ефект: ультрафіолетові промені активізують більшість процесів, що відбуваються в організмі – дихання, обміну речовин, кровообігу та ендокринну діяльність.

Під дією ультрафіолету активізується утворення вітаміну D, необхідного організму для всмоктування кальцію і фосфору, “відповідають” за зміцнення м’язів і кісток і за загоєння ран.

Загар в турбо солярії чудово готує бліду після зими шкіру до активного літнього сонця. Особливо рекомендується декілька сеансів в турбо солярії перед поїздкою до моря. Вертикальний турбо солярій у Львові. Центр  здоров’я і краси “РІО”.

November 13th, 2017

Posted In:

Масаж – це спосіб лікування та попередження хвороб.

За допомогою масажу:
• стимулюються захисні сили організму;
• ліквідуються застійні процеси в органах і тканинах;
• нормалізуються крово-і лимфоток;
• знімаються напруга, блокади, пом’якшується (усувається) біль;
• активізується виведення отрут і шлаків з організму;
• нормалізуються обмінні процеси в організмі;
• відновлюється діяльність уражених органів і систем;
• поліпшується постава за рахунок відновлення порушеної функції хребта, суглобів і м’язової системи;
• покращується стан шкіри;
• знімається негативний біоенергетичний потенціал;
• Відбувається урівноваження процесів збудження і гальмування в нервовій системі і досягається стан психологічного комфорту.

November 13th, 2017

Posted In:

Фітнес – на сьогоднішній день – це один з найпопулярніших напрямків сучасного спорту.

Завдяки заняттям фітнесу зміцнюються мязи, покращується серцево – судинна витривалість, розвивається гнучкість суглобів, підвищується життєва енергія, покращується настрій та самопочуття.

Заняття фітнесом сприяють не лише зміцненню здоров”я, але й створенню красивої фігури. Це оздоровча методика, що дозволяє змінити форми тіла та його вагу  і надовго закріпити досягнутий результат.

Отже, фітнес – це насамперед активний спосіб життя, відмінний засіб продовження молодості і життєва філософія, яка допомагає людині пізнати себе, досягти гармонії внутрішнього світу і навчитися позитивно відноситися до зовнішнього світу.

Години роботи фітнес – залу:

ПН – ПТ 9:00 – 21:00

         СБ 10:00 – 16:00

Години роботи чергового тренера:
ПН,ВТ,СР,ПТ   9:30-19:30
Четвер                 11:00-19:30
Індивідуальні тренування – графік складається по домовленості з клієнтом згідно годин роботи фітнес залу.

November 13th, 2017

Posted In:

Інфрачервона лікувальна сауна-це винахід японських фахівців, тут за рахунок інфрачервоних хвиль прогрівається лише тіло, а не повітря, причому організм прогрівається на глибину до 4см, в той час, як в традиційній сауні – до 5мм. що сприяє інтенсивному потовиділенню. Організм очищається повністю, виводяться шлаки, покращується стан шкіри, очищується кров, прогріваються суглоби, сауна здатна ефективно боротись із зайвою вагою та целюлітом.

November 13th, 2017

Posted In:

Басейн оснащений протитечією, яка впливає на організм аналогічно підводному масажу. Внаслідок цього покращується кровопостачання, зміцнюється тонус м”язів, підвищується еластичність шкіри, відбувається загальнозміцнюючий ефект.

Контрастний міні-басейн збуджує організм, сприяє загартовуванню.

November 13th, 2017

Posted In:

Разработка сайтов: Разработка сайтов