Центр здоровя і краси "РІО" пропонує такі послуги:

сауни: фінська, римська, лікувальна (інфрачервоного тепла)
аксесуари до сауни (рушники, халати, тапочки, простирадла, шампуні, мило, натуральні олії для сауни)
басейни: з протитечією, контрасний
гідромасажна кабіна
масаж (різні види)
фітнес зал
фітобар
косметологічний кабінет
професійний вертикальний турбосолярій


Фінска сауна

Ефект класичної фінської сауни базується на чергуванні дії сухого жару (80-100 градусів) і холодної води. Під час першої фази тіло інтенсивно потіє. Внаслідок цього посилюється приток крові до шкіри, з організму виводяться шлаки, шкіра очищається.
Наступне за цим купання в холодній воді знов приводить всі процеси в норму. Дія холодної води, що бадьорить укріплює кровоносні судини, благодійно впливає на імунну систему і систему кровообігу.

Римська сауна

У Константинополю римські терми були видозмінені й одержали назва турецьких лазень. Підлога у них підігрівалась гарячим повітрям, потім його поливали гарячою водою, у результаті утворювалася пара. В умовах жаркого клімату країн Сходу регулярне відвідування турецьких лазень охороняло людей від різних хвороб.
Римсько-ірландські лазні одержали поширення в різних країнах світу. Вони є чисто повітряними при помірній температурі 50—60°. Гаряче повітря проходить під підлогою і по стінах по спеціальних трубах. Процес відвідування лазні відбувається в наступному порядку: підготовче приміщення, приміщення першого розігріву, парильне відділення, у якому через дірчасту стать подається гаряче повітря. Тому, переходячи з одного приміщення в інше, відбувається активне потовітділення. Від римської така лазня відрізняється наявністю спеціальної труби для виходу відпрацьованого повітря, що робить атмосферу парної лазні здорової.

Лікувальна (інфрачервоного тепла)

Відчути тепло сонечка Вам допоможе сауна-новинка (відносно багато тисячолітній історії бань) - інфрачервона кабіна. Процедури, що прогрівають, завжди й у всіх народів цінувалися високо. Культура паріння зводилася чи ледве не у священний культ. Паріння дає дуже багато і тілу і душі. Уміти паритися – це ціле мистецтво.
Ефект від відвідування лазні, сауни або інфрачервоної кабіни має багато загального по дії на організм. Тканини прогріваються, прогрів викликає рясне потовиділення. З організму виводяться шлаки.
На жаль не усіх можуть витримати високі температури сауни, а комусь не дуже подобатися жарка пара російської лазні. Але все-таки тіло вимагає тепла. Як бути? Інфрачервону кабіну іноді називають альтернативою сауні, але це не зовсім вірно. Це самостійна процедура, про яку багато чого вже написане. Прогрів людини відбувається інфрачервоними променями при невеликій (40-60°С) температурі навколишнього повітря. Процедура дуже комфортна для людини. При цьому немає навантажень на легені, а навантаження на серце значно знижені. Кабіну можна використовувати щодня. Потовиділення не менше, а навіть більше, ніж у сауні. Але якщо сауна вимагає багато часу на підготовку, те інфрачервона кабіна дуже легка в експлуатації, не вимагає попереднього прогріву.

Басейн з протитечією

Протитечія впливає на організм аналогічно підводному масажу:
• поліпшується периферичне кровопостачання;
• зміцнюється тонус м'язів;
• підвищується еластичність шкіри;
• робить загальзміцнювальний ефект.

Постійне відновлення води — озонування — поліпшує подих шкіри: шкіра не сохне, швидко відновлює свої функції. Природне водне середовище дозволяє збільшити діапазон рухів, зміцнює організм і поліпшують рухливість суглобів, що робить гарний оздоровчий ефект. Ця процедура приносить чудовий настрій, поліпшує самопочуття, народжує відчуття легкості, що може подарувати тільки вода.

Контрастний басейн

Збуджуючий холод.
Від доторку розпареної шкіри з холодною водою просто дух захоплює! Стати під душ психологічно простіше, ніж стрибнути а басейн, - але краще спочатку остудити під водою руки і ноги.

Гідромасажна кабіна

Гідромасажна душова кабіна здатна дивним чином змінити Ваше самопочуття. Кожний раз водні процедури в цій душовій кабіні і її приголомшуючий гидромасаж будуть дарувати Вам нові, чудові відкриття у відчуттях, настрої і самопочутті. Гідромасажна душова кабіна дозволить Вам насолоджуватися лікувальним масажем, що бадьорить і профілактичним. Компактна душова стійка, зручні змішувач і душова насадка, гідромасаж - зроблять процедуру витонченою, ефективною і приємною. З високоякісного акрилу виконані піддони. Вони покриті спеціальними малюнками, що запобігають ковзанню по мокрій поверхні. Огорожі виготовлені з особливого скла.

Масаж

Масаж є ефективним засобом оздоровлення організму, служить для профілактики різних захворювань, зняття утоми і відновлення працездатності. Усі види масажу ефективні як при знятті болю і напруги м'язів, так і в стимулюванні роботи лімфатичної системи (яка є частиною імунної системи організму) з метою виведення токсинів.
Який би вид масажу ви не вибрали, він буде вам приємний — під час масажу ви відчуєте увагу до себе і приємну розслабленість. Корисний ефект сеансу масажу, проведеного турботливими руками наших масажистів, відчувається протягом декількох днів після сеансу, особливо коли масажна техніка входить у спеціальну програму по подоланню стресів.

Фітнес зал

В нашому центрі працює Фітнес зал. До Ваших послуг досвідчені тренери Фітнес-класу, які розроблять індивідуальну програму занятть, пристосовану саме під Ваш організм, з відповідними навантаженнями. Заняття проводяться індивідуально.

Фітобар

Після активних і приємних навантаженнь дуже    доречно відвідати фітобар - смачні та цілющі свіжоприготовані напої з трав (фіточаї), соки, десерти з фруктів і ягід та ін.