Солярій

 

 Загоряння (з відомими обмеженнями), безсумнівно є корисним для здоров'я, як фізичного, так і психічного. Недолік ультрафіолетових променів небезпечний для живого організму. А оскільки сонця, особливо в наших широтах, не вистачає, вертикальний турбо солярій може це компенсувати:
Перше, що отримують люди беручи сеанси у вертикальному солярії, це косметичний ефект: доглянута шкіра, ефектний засмага стимулюють наше самосвідомість. Ми подобаємося собі самі. Ми подобаємося іншим. Адже нам відомо, що 80% інформації про людину, сприймається візуально, тобто на підставі про те, як він виглядає. Підсвідомо ми сприймаємо засмаглого людини як людини успішного та здорового. Партнери по бізнесу несвідомо переймаються до нас повагою.

Останнім часом люди все менше розглядають Сонце як джерело засмаги. Зменшення товщини озонового шару збільшує кількість згубно діє ультрафіолетового випромінювання. Воно досягає нас через дірки в цьому природному фільтрі.

Загар в турбо солярії в вважається менш шкідливим для шкіри, ніж природний. По-перше, "штучне сонце" не містить ультрафіолетових променів типу В, а значить не викликає опіки шкіри, а, по-друге, 20-хвилинний сеанс у вертикальний солярій по своєму ефекту рівний декільком годинам на пляжі.

По-друге, вертикальний турбо солярій - це потужний лікувальний ефект: ультрафіолетові промені активізують більшість процесів, що відбуваються в організмі - дихання, обміну речовин, кровообігу та ендокринну діяльність. Вертикальний солярій в Києві.

Під дією ультрафіолету активізується утворення вітаміну D, необхідного організму для всмоктування кальцію і фосфору, "відповідають" за зміцнення м'язів і кісток і за загоєння ран. Це профілактика остеопорозу. Ця недуга торкається 25 мільйонів американців. Солярій в Києві. У нас ця цифра не доступна, але в процентному співвідношенні вона ще більше, внаслідок географічних особливостей.

Взимку і навесні, коли захисні функції організму ослаблені, ультрафіолетові промені допомагають боротися з простудні захворювання.

Безсумнівну користь приносять ультрафіолетові промені і при лікуванні різних шкірних захворювань - від дрібних неприємностей до допомоги в лікуванні серйозних. Шкіра очищається, оздоровлюється. Загар в турбо солярії чудово готує бліду після зими шкіру до активного літнього сонця. Особливо рекомендується декілька сеансів в турбо солярії перед поїздкою до моря. Вертикальний турбо солярій в Києві. Комплекс здоров'я Гламур.

Нарешті, УФ-промені впливають і на душевну рівновагу. Опромінення ультрафіолетом дійсно приносить нам радість, тому що під його впливом організм виробляє "гормон щастя" - бета-ендорфіни - речовини, які піднімають настрій, поліпшують самопочуття і сприяють фізичної активності.