SPA

Для початку бажано було б скласти уявлення про те, що приховується за таємничою абревіатурою «SPA». Для цього доведеться «провернути» стрілки годинника на пару тисячоліть і повернутися за часів Стародавнього Риму. Саме римські легіонери придумали ці самі SPA. Під час тривалих походів як-то потрібно було лікувати хворих і поранених, відновлювати сили після битв. Римляни стали шукати гарячі джерела і будувати поруч ванни. Ці місця вони називали aquae (вода), а спосіб лікування Sanus Per Aquam (дослівно - Здоров'я за допомогою води). Так і з'явився курортне місто Спа на території нинішньої Бельгії, на ім'я якого і стали згодом називати всі водні курорти.

Талассотерапію придумали пірати. Вірніше, їх нащадки, що проживають на березі Атлантичного океану, в Бретані, в селищі Роскоф, який довгий час вважався піратським гніздом Ла-Маншу. Відкривши цілющі властивості морської води й водоростей, бретонці створили перший у світі центр таласотерапії. До цих пір SPA Бретані залишаються найпопулярнішими серед французької та англійської богеми.
Повертаючись з «провінційній» Бретані з її «не місцевої богемою», зауважимо, що і в наших краях вельми популярним став цей вид оздоровчих процедур. Можливість не тільки із задоволенням відтягнутися в розслаблюючих струменях басейну, а й зазирнути глибше, до витоків і методів впливу на своє тіло і його «нутрощі», ось ключ до популярності захопленням SPA. Кожний заклад, гордо несе ім'я SPA, повинно в обов'язковому порядку мати у своєму розпорядженні якісної гидромасажной ванної, професійними масажистами, які вміють «відчувати» ваше тіло, і, безумовно - сауною. SPA-процедури спрямовані на оздоровлення та релаксацію всього організму в цілому.

Гідромасажний басейн SPA використовує багатогранне фізичний вплив тепла і води для вирішення цих проблем: статичне (занурення і прогрівання) та динамічний (струменевий масаж). Ваше тіло при зануренні у воду SPA втрачає 90% ваги, ефект невагомості дозволяє максимально розслабити затиснуті та завантажені м'язи.

Тепло проникає в глибокі шари тканин і активізує метаболізм клітин без різкої навантаження на серце. Невагомість і тепло басейну SPA полегшують глибоку опрацьовування м'язів. Енергійна робота гідромасажних форсунок спа стимулює кровообіг, кровоносні судини розширюються, збільшується приплив свіжої, збагаченої киснем крові до м'язів і внутрішніх органів.

Адсорбція шкідливих шлаків, харчування шкіри і детоксикація організму - лише деякі з ефектів сеансів у гідромасажному басейні SPA, виявлених при наукових дослідженнях. Ще одним додатковим результатом відвідування басейну SPA є вироблення ендорфінів - т.з. «Гормонів задоволення», наявність яких в крові - обов'язкова складова позитивних емоцій.

Якщо у Вас є необхідність розслабити затиснуті та завантажені м'язи, відновити нормальний сон, позбутися від болю в спині, суглобах, очистити шкіру від шлаків, а мізки від пригноблюючого одноманітності, можете зробити це за допомогою гідротерапії в басейні SPA, який пропонує Вам наш центр  «РІО ».