Наші послуги

Всі послуги

Сауна

Фінська – це суха сауна, де температура прогрівається до 90-100 градусів, а вологість становить лише 5-10%. Тут температура тіла підвищується до 38-39 градусів, судини розширюються, активізується потовиділення, таким чином в організмі відбувається самоочищення. Фінська сауна-це чудовий засіб для боротьби зі стресом, для виведення з організму токсичних речовин, для зміцнення імунітету.

Римська – це волога парна, де пар  прогрівається до температури 38-47 градусів, а вологість становить 95-100%. Для посилення ефекту пар насичуться ефірними оліями евкаліпту, м”яти та іншими ароматами. Сауна чудово зволожує шкіру, збагачує організм вологою та м”яко його прогріває.

Інфрачервона лікувальна сауна-це винахід японських фахівців, тут за рахунок інфрачервоних хвиль прогрівається лише тіло, а не повітря, причому організм прогрівається на глибину до 4см, в той час, як в традиційній сауні – до 5мм. що сприяє інтенсивному потовиділенню. Організм очищається повністю, виводяться шлаки, покращується стан шкіри, очищується кров, прогріваються суглоби, сауна здатна ефективно боротись із зайвою вагою та целюлітом.

Зв'язатись з нами зараз

Або залиште свої контакти ми Вам передзвонимо

Разработка сайтов: Разработка сайтов